• Wpisów:287
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 21:19
  • Licznik odwiedzin:30 701 / 2612 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
-przecież ona ciągle się uśmiecha..
-to spójrz na nią, gdy jest sama...
 

 

2+1

Iść, ciągle iść w stronę słońca.
W stronę słońca, aż po horyzontu kres.
Iść, ciągle iść,tak bez końca..
Za plecami mieć nadciągającą noc..
 

 
Nienawidzę Cie za wszystko ! Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło ! Za nieprzespane noce i litry połykanych łez ! Nienawidzę Cie za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cie znam wciąż Cie kocham czując się z tym żałośnie.
 

 
'Gram silną, by w ryzach utrzymać swe szaleństwo. Co wieczór przychodzi zwątpienie..nie..pytanie; czy mam być na dwóch torach jednocześnie i czy biegną w tym samym kierunku..?'
 

 
Dopiero w grobie zapomnę o tobie
Gdy moje powieki zamkną się na wieki
Kochać to czasami znaczy
umieć nie być razem.
Zaciągam się tobą
choć nie pale wcale.
 

 

Życie jest za krótkie na to żeby każda decyzja była przemyślana.Wybierz więc między wczoraj a jutro i podtrzymuj swoją decyzję do końca.. wtedy się zamknę i zostawię cię w spokoju. Strata była częścią mojego życia, ale to ona pomogła mi zrozumieć co jest naprawdę cenne.
 

 

Jeżeli miłość twoja nie ma żadnych szans, powinieneś zamilknąć... Bo nie należy mieszać miłości z niewolnictwem serca. Miłość, która prosi, jest piękna, ale ta, która błaga, jest uczuciem lokajskim.
 

 

Nie będę siadać na parapecie,bo stoją tam kwiatki,ale pójdę na stację,usiądę na ławkce,zapalę szluga i wypije Arizone za to,że już 'powrotów nie będzie'.